www.Emar-Tempo.pl
Drukarka fiskalna Emar Tempo

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3

Emar Tempo 3 jest pierwszą drukarką fiskalną, która umożliwia korzystanie z dotykowego ekranu operatora. Dzięki temu urządzenie gwarantuje szybką obsługę klientów oraz wysoki komfort prowadzenia ewidencji handlu. Model Tempo 3 jest dostępny w 2 wersjach, z innymi mechanizmami drukującymi, pozwala na umieszczenie NIP-u nabywcy na paragonie fiskalnym oraz realizuje kopie potwierdzeń sprzedaży w formie elektronicznej. Co więcej, drukarka idealnie spisuje się w trakcie współpracy z programami sprzedażowymi oraz innymi urządzeniami, m.in. komputerem, jak również obsłuży nawet 165 000 pozycji towarowych, które zostaną wcześniej skonfigurowane w oprogramowaniu komputerowym. Potrzebujesz wszechstronnego rozwiązania technologicznego, które zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa? Sięgnij po Tempo 3!

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 - Dotykowy wyświetlacz kasjera

Dotykowy wyświetlacz kasjera

Tempo 3 to pierwsza drukarka fiskalna, którą wyposażono w dotykowy ekran kasjera, wyświetlający obraz w rozdzielczości 128 x 64 piksele. Dzięki temu urządzenie zapewnia szybki i sprawny dostęp do najważniejszych funkcji. Model Tempo 3 posiada także ekran klienta, który został umieszczony na wysięgniku i umożliwia informowanie nabywców o przebiegu sprzedaży. Zacznij używać funkcjonalnego urządzenia fiskalnego.

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 - Duża baza PLU oraz 40 znaków w nazwie produktu lub usługi

Duża baza PLU oraz 40 znaków w nazwie produktu lub usługi

Drukarka marki Emar sprawi, że dostosujesz prowadzenie sprzedaży do wymogu precyzyjnej identyfikacji oferowanego asortymentu. Tempo 3 umożliwi Ci stosowanie nazw produktów lub usług o długości do 40 znaków (dodatkowo 35 znaków opisu), jak również obsłuży bazę PLU o wielkości 165 000 pozycji towarowych, którą wcześniej zdefiniujesz w oprogramowaniu komputerowym do zarządzania handlem.

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 - Komfortowa i bezpieczna forma przechowywania kopii paragonów

Komfortowa i bezpieczna forma przechowywania kopii paragonów

Drukarkę Tempo 3 wyposażono w moduł, który umożliwia zapisanie kopii paragonu na karcie pamięci. Uwolni Cię to od konieczności składowania wielu wydruków. Oprócz tego, zwiększy się bezpieczeństwo przechowywania informacji. W każdej chwili będziesz mógł wykonać backup elektronicznej kopii paragonów na komputerze lub na płycie DVD. Nie zwlekaj, już teraz zacznij używać rozwiązania technologicznego XXI wieku.

Wybierz wersję mechanizmu drukującego

Tempo 3 jest dostępna w 2 wersjach, z innymi mechanizmami drukującymi - Seiko CAPD247E-E lub Seiko CAPD347E-E. W pierwszym wariancie drukarka pracuje z maksymalną prędkością 200 mm/s, wykorzystując rolki o szerokości 57 mm. W drugim szybkość wydruku to 170 mm na sekundę, natomiast szerokość papieru - 80 mm. Obydwa warianty modelu Tempo 3 pozwolą Ci na stosowanie rolek o długości 80 m, więc nie będziesz zbyt często przerywał pracy, aby zainstalować nowy wkład. Zainwestuj w drukarkę, która spełni oczekiwania Twojej działalności gospodarczej.

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 - Drukuje NIP nabywcy na paragonie

Drukuje NIP nabywcy na paragonie

Rozporządzenie Ministra Finansów z 14 marca 2013 roku wymaga od Ciebie, abyś w trakcie prowadzenia ewidencji handlu korzystał z urządzenia fiskalnego, które pozwala na drukowanie NIP-u nabywcy na paragonie (na życzenie klienta). Z zastosowaniem Emar Tempo 3 z łatwością dostosujesz swoją działalność do funkcjonującego prawa. Oprócz tego, jeżeli kwota należności nie przekroczy 450 zł, dowód zakupu z NIP-em nabywcy może pełnić rolę uproszczonej faktury. Postaw na wszechstronną obsługę klientów.

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 - Świetnie współpracuje z innymi urządzeniami

Świetnie współpracuje z innymi urządzeniami

Model Tempo 3 doskonale zintegruje się z systemem Twojej firmy. Drukarka posiada wiele złącz komunikacyjnych, m.in. USB, RS-232 i Ethernet, więc zdecydujesz, przy zastosowaniu którego portu dojdzie do wymiany danych z innymi urządzeniami, np. z komputerem. Tempo 3 jest też dostępna z interfejsami zapewniającymi bezprzewodową współpracę - Bluetooth i Wi-Fi.

Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 - Drukuje faktury VAT oraz kody QR

Drukuje faktury VAT oraz kody QR

Korzystając z drukarki fiskalnej Tempo 3 zdecydujesz, co znajdzie się na wydrukach. Urządzenie współpracuje z dostępnymi na rynku programami sprzedażowymi, więc ustawisz grafiki w nagłówku oraz w stopce paragonu. Tempo 3 umożliwia też wydruk faktur VAT z rabatowaniem i kodów kreskowych QR. Trudno o drugie bardziej wszechstronne urządzenie. Tempo 3 już dziś może należeć do Ciebie!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Emar Tempo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Innova DF-1 FV

Drukarka fiskalna
Innova DF-1 FV

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij