www.Emar-Tempo.pl
Drukarka fiskalna Emar Tempo

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro

Tempo Pro jest zaawansowaną technologicznie drukarką rejestrującą marki Emar, która znajduje zastosowanie zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Urządzenie cechuje się w szczególności możliwością używania przyjaznego w obsłudze panelu dotykowego, obecnością rozmaitych interfejsów komunikacyjnych oraz funkcją archiwizowania kopii paragonów na karcie pamięci. Co więcej, drukarka fiskalna Tempo jest dostępna w kilku konfiguracjach. Poszczególne warianty urządzenia oferują używanie rolki o szerokości 57 lub 80 mm oraz stosowanie dodatkowego wyświetlacza (dla nabywcy). W rezultacie, po zamawiając ten model zyskasz wielozadaniową technologię, która odpowie na potrzeby Twojego biznesu.

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro - Wybierz odpowiedni wariant technologiczny

Wybierz odpowiedni wariant technologiczny

Zależy Ci na tym, aby jak najbardziej dostosować drukarkę do oczekiwań Twojej działalności gospodarczej? Zapoznaj się z opcjami oferowanymi przez Emar Tempo Pro! Urządzenie jest dostępne w kilku podstawowych konfiguracjach, które różnią się przede wszystkim liczbą ekranów oraz szerokością drukowanych dokumentów - 57 bądź 80 mm. Co więcej, w przypadku wszystkich wersji Emar Tempo Pro, do Twojej dyspozycji będzie intuicyjny w obsłudze panel dotykowy. Nie czekaj! Zacznij korzystać z nowoczesnej drukarki fiskalnej, która przyspieszy wykonywanie obowiązków firmowych.

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro - Zadbaj o zabezpieczenie kopii fiskalnych

Zadbaj o zabezpieczenie kopii fiskalnych

Drukarka fiskalna Tempo Pro została wyposażona w elektroniczną kopię paragonów. Dzięki temu urządzenie automatycznie archiwizuje ważne dane w formie cyfrowej - na karcie microSD. Oprócz tego, drukarka Emar pozwala na wyjątkowo skuteczne zabezpieczenie dokumentacji. W przypadku tego modelu można nie tylko zapisać kopię paragonów na dodatkowej karcie pamięci (umieszczonej w urządzeniu), ale także szybko wykonać backup danych na komputerze - za pomocą programu Emar Kopia oraz interfejsu komunikacyjnego.

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro - Jednoznaczna identyfikacja całego asortymentu

Jednoznaczna identyfikacja całego asortymentu

Za sprawą drukarki fiskalnej Tempo Pro jednoznaczna identyfikacja wszystkich elementów Twojego asortymentu nie będzie stanowiła żadnego kłopotu. Urządzenie, po skonfigurowaniu bazy PLU przy pomocy komputera oraz programu sprzedażowego, zagwarantuje obsługę 165 000 pozycji towarowych. Co więcej, drukarka rejestrująca Emar umożliwia wystawianie paragonów fiskalnych z długimi nazwami produktów bądź usług. W zależności od wybranej wersji technologicznej modelu Tempo Pro, będzie to 40 lub nawet 80 znaków (plus 35 znaków opisu).

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro - Duży wybór interfejsów komunikacyjnych

Duży wybór interfejsów komunikacyjnych

Szukasz wszechstronnej drukarki rejestrującej, która zapewni szybką współpracę z pozostałymi urządzeniami, wdrożonymi w Twojej firmie? Tempo Pro to idealny wybór! W przypadku wspomnianego modelu już na starcie dostępne są różne interfejsy komunikacyjne: Ethernet, USB, RS-232 oraz złącze szuflady na pieniądze. Podczas składania zamówienia, Tempo Pro można też wyposażyć w dodatkowe moduły, które zagwarantują bezprzewodową transmisję danych: Wi-Fi albo Bluetooth. Zainwestuj w technologię XXI wieku i stwórz innowacyjny system sprzedaży.

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro - Prosta wymiana rolki i obcinacz w standardzie

Prosta wymiana rolki i obcinacz w standardzie

Emar Tempo Pro to drukarka fiskalna, która charakteryzuje się obecnością wydajnego mechanizmu termicznego. W rezultacie, urządzenie zapewnia szybkie wystawianie paragonów oraz wielu innych dokumentów, np. faktur VAT, potwierdzeń płatności kartą czy bonów zakupowych. Oprócz tego, drukarka marki Emar może się pochwalić wyjątkową prostotą obsługi. W Tempo Pro zastosowano nie tylko wrzutowy system instalacji rolki („wrzuć i pracuj”), ale także obcinacz z profilowaną krawędzią tnącą.

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro - NIP klienta i logo firmy na paragonie

NIP klienta i logo firmy na paragonie

Wykorzystując Tempo Pro, od razu docenisz fakt, iż model ten oferuje szereg funkcjonalności związanych z wydrukiem. Dużym atutem tego urządzenia jest z pewnością to, że zapewnia ono wystawianie paragonu z NIP-em nabywcy. A to nie jedyne treści, które mogą się znajdować na wspomnianym dokumencie fiskalnym. Przy pomocy Tempo Pro wystawisz też paragony z logo Twojej firmy, grafikami reklamowymi czy kodami 2D, np. QR. Postaw na wszechstronną technologię wydruku!

Atrakcyjny design w 2 wariantach kolorystycznych

W przypadku drukarki rejestrującej marki Emar zadbano nie tylko o obecność szeregu praktycznych funkcji. Tempo Pro wyróżnia się też znakomitą jakością wykonania, wytrzymałą konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Wymiary urządzenia to jedynie 310 x 249 x 202 mm (bez ekranu nabywcy). Dzięki temu drukarka mieści się na większości stanowisk obsługi. Oprócz tego, Emar Tempo Pro jest dostępna w wybranej wersji kolorystycznej - czarnej bądź białej. Pozwoli Ci to na dostosowanie wyglądu urządzenia rejestrującego do wystroju wnętrza w siedzibie przedsiębiorstwa lub Twoich upodobań.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Emar Tempo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal HD

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij